בלוג

בחירת חברת הנדסה לתכנון והקמת חדרים נקיים
עבודת התכנון וההקמה של חדרים נקיים, חייבת להתבצע על ידי חברת הנדסה מקצועית ומנוסה, אשר מחזיקה בניסיון ובהסמכה ייעודית בתכנון והקמה של חדרים נקיים למפעלים.
בניית חדרים נקיים לתעשיית המזון
בתעשיית המזון ניתן לראות כי חדרים נקיים נחשבים לסטנדרט בכל מפעל. הסיבה לכך היא הצורך בשמירה על רמת ניקיון וסטריליות גבוהה, והרי שחדרים הקיים אשר עומדים בכל התקנות והרגולציות מספקים את המענה המושלם במקרה הזה.
בניית חדרים נקיים למפעלי תרופות
חברות שפועלות בתחום הפארמה מסתמכות על חדרים נקיים כדי לשמור על קו ייצור נקי וסטרילי, תוך כדי עמידה בתקנים ורגולציות שמוכתבים על ידי משרדי הממשלה וגופים בינלאומיים.
בניית חדרים נקיים
בניית חדרים נקיים - חברת פרופארמה בונה חדרים נקיים בהתאם לתקנים והרגולציות הנדרשים מגופים ישראלים ובינלאומיים מה שמבטיח בניית חדרים נקיים איכותיים ובהתאם לתקן
בניית חדרים נקיים לביוטכנולוגיה
בניית חדרים נקיים עבור ביוטכנולוגיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בניית חדרים נקיים עבור ביוטכנולוגיה בסטנדרטים בינלאומיים בניית חדר נקי למוצרי פארמה
בניית חדרים נקיים – כך תעשו את זה נכון
ישנה מגמה הולכת וגוברת של בניית חדרים נקיים בתעשייה. הצורך בחדרים מהסוג הזה רק הולך וגובר, והרי שלא בכדי צצות להן חברות רבות בתחום אשר מציעות שירות של בניית חדרים כאלה. ישנן טכנולוגיות רבות שנעשה בהן שימוש בעת בניה של חדרים מהסוג הזה, וכמובן שגם העלויות יכולות להיות תלויים במשתנים רבים, כך שזה תמיד יהיה חיוני לערוך בדיקה בנושא ולוודא שאתם מבינים בדיוק במה יהיה כדאי לכם לבחור.
תכנון חדרים נקיים – איך עושים זאת נכון?
אם אתם ניצבים בפני החלטה של תכנון חדרים נקיים, עליכם לשים לב שאתם עושים זאת בצורה נכונה ומביאים בחשבון את השיקולים המרכזיים בתכנון ובנייה של חדר כזה. לחץ אוויר חיובי, טמפרטורה של 20 מעלות פחות או יותר, אחוז לחות אופטימלי של 45%-55% לצד רמת חלקיקים נמוכה באוויר לכל מטר מעוקב אלו הם הדברים העיקריים שצריך להביא בחשבון.
יישום טכנולוגיה נקודתית קוונטית בבניית חדרים נקיים
הודות לטכנולוגיה, ניתן ליהנות מקשת של יתרונות, כאשר המרכזיים שביניהם: הוזלה משמעותית בעלויות הגידול, ייעול וקיצור של תהליכי הגידול ושיפור של איכות הצמח ותנובתו.
חדרים נקיים – כל מה שצריך לדעת
אם בעבר היה נהוג למצוא חדרים נקיים רק בפרויקטים של התעשייה האווירית ומקרים מיוחדים, ככל שנקפו השנים, כך השימוש בחדרים הללו הפכו להיות יותר נפוץ בתעשיות השונות. בין אם מדובר על עולם הקוסמטיקה, הפלסטיקה או אפילו חקלאות של קנאביס רפואי, החדרים הללו יכולים להביא תועלת רבה ולהעמיד את הפעילות של המפעל בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
בניית חדרים נקיים לתעשיית הקנאביס הרפואי
תחום הקנאביס הרפואי צובר תאוצה אדירה בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך ניתן לראות עליה גם במספר החברות שמביעות עניין בהקמה של חדרים נקיים לצורך גידול הצמח. התהליך כולו של הקמת החדרים הללו צריך להתבצע תוך כדי התחשבות בכל הסטנדרטים שהציבה המדינה והתקנות של משרד הבריאות.