מי אנחנו

פרופארמה היא חברה רב-תחומית לתכנון, בנייה וייעוץ המתמחה בתחומי פארמה, ביוטכנולוגיה, תעשיית המזון ובניית חדרים נקיים לקאנביס רפואי.


פרופארמה הוקמה על ידי  גיל שפירא, שהינו בעל 30 שנות ניסיון בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.


במסגרת הפעילות המקומית והבינלאומית, פרופארמה מספקת ללקוחותיה ייעוץ ושירותים מותאמים אישית, בתחומי תעשיות הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, הרפואה, הבריאות המזון וקנאביס רפואי.


אלפי מטרים רבועים של מתקני ייצור, חדרים נקיים, מעבדות וציוד ייצור, הוקמו בניהולו של גיל שפירא. מעורבותו בפרויקטים החלה משלב התכנון והעיצוב הבסיסי, דרך התכנון המפורט, הבנייה ועד לשלב הסופי של מסירתם למזמין. כל הפרויקטים זכו בקבלת מלוא האישורים  מטעם הרשויות הרלוונטיות, כגון ה-FDA, EMEA, GMP, GLP, FACT, NETCORD, JACIE ומשרד הבריאות הישראלי.


פרופארמה ממוקדת ביצירת סביבת עבודה מקצועית ואתית, מתוך ראייה מערכתית ורוח צוות. אנו עושים זאת בזכות מהנדסים ואנשי צוות הפועלים מתוך מעורבות ואחריות לאיכות העבודה. הניסיון והמומחיות שלנו בשילוב עם הקפדה על לוחות זמנים מתוזמנים ומגבלות תקציביות, מבטיחים את ביצוע המשימה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.


לקוחותינו לאורך השנים למדו לסמוך על היכולות שלנו להוביל במקצועיות ובאמינות ולהעניק מעטפת פתרונות מלאה, תוך מציאת פתרונות מקוריים. ההיקף המרשים של שיעור הלקוחות החוזרים בפרופארמה, הוא עדות ליכולת שלנו לספק את ההבטחה למצוינות, את רמת השירות ואת המחירים ההוגנים. 


במשך השנים יצרנו קשרים והסכמי בלעדיות עם יצרנים מובילים למערכות וציוד לחדרים נקיים. יחד אנו מספקים פתרונות איכותיים, בעקביות וברמת תמיכה גבוהה.